Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej – szkolenie dla członków zespołów projektowych (AZPAP – poziom I)

Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP) poziom I – dla członków zespołów projektowych to szkolenie mające na celu zapoznanie lub uporządkowanie wiedzy uczestników szkolenia o wybranych zagadnieniach z podstaw zarządzania projektami oraz ich wykorzystania w realizacji strategii organizacji.

Możliwość komentowania Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej – szkolenie dla członków zespołów projektowych (AZPAP – poziom I) została wyłączona

Struktura podziału prac (WBS) (AZPAP Master Class)

Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP) MASTER CLASS to specjalistyczne szkolenia doskonalące konkretne praktyczne umiejętności w zakresie stosowania określonych technik i narzędzi zarządzania projektami lub uszczegóławiające wiedzę na temat zarządzania określonymi rodzajami projektów (np. infrastrukturalnymi, informatycznymi).

Możliwość komentowania Struktura podziału prac (WBS) (AZPAP Master Class) została wyłączona

Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej

Zapraszamy do udziału w Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej. W programie kluczowe zagadnienia i narzędzia wykorzystywane w zarządzaniu projektami oraz zarządzanie programami/portfelami projektów. Warsztaty online poprowadzą doświadczeni trenerzy, praktycy z zakresu zarządzania projektami.

Możliwość komentowania Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej została wyłączona

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP)

Do 6 października 2021 r. przyjmujemy zgłoszenia do udziału w 8 edycji, natomiast do końca października 2021 r. do udziału w 9 edycji Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP). Serdecznie zapraszamy!

Możliwość komentowania Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej (AZPAP) została wyłączona

Trwa nabór do Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej

Zapraszamy do udziału w Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej. W programie kluczowe zagadnienia i narzędzia wykorzystywane w zarządzaniu projektami oraz zarządzanie programami/portfelami projektów. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia 2021 r. lub do wyczerpania miejsc.

Możliwość komentowania Trwa nabór do Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej została wyłączona

Ruszył nabór do kolejnych edycji Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej

Zapraszamy do udziału w Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej. W programie kluczowe zagadnienia i narzędzia wykorzystywane w zarządzaniu projektami oraz zarządzanie programami/portfelami projektów. Szkolenie zostało przygotowane z wykorzystaniem dokumentów metodycznych opracowanych przez KPRM.

Możliwość komentowania Ruszył nabór do kolejnych edycji Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej została wyłączona

Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Akademii Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej. W programie kluczowe zagadnienia i narzędzia wykorzystywane w zarządzaniu projektami oraz zarządzanie programami/portfelami projektów. Zajęcia już w styczniu 2021.

Możliwość komentowania Akademia Zarządzania Projektami w Administracji Publicznej została wyłączona